روابط عمومی دانشگاه پیام نور شبستر

تحقق آموزش عالی، همه جا، همه وقت برای همه

اطلاعیه تمدید انتخاب واحد نیمسال دوم 88-87

دانشجويان گرامي

به اطلاع مي رساند انتخاب واحد اينترنتي نيمسال دوم سال تحصيلي 88-87

از 2/12/87 لغايت۹/12/87 براي انتخاب واحد متاخرين فعال خواهد بود

+ نوشته شده در  87/11/30ساعت 13:40  توسط  روابط عمومی مرکز شبستر  | 

هیچ کس نمی تواند با قدرت فرزندان امام خمینی(ره) مقابله کند

فرماندار شبستر:
هیچ کس نمی تواند با قدرت فرزندان امام خمینی(ره) مقابله کند


به مناسبت گرامیداشت 29 بهمن 56 سالروز قیام خونین مردم غیور و شلحشور تبریز علیه رژیم طاغوت مراسمی با حضور دانشجویان بسیجی پیام نور شبستر و بنیس در سالن اجتماعات فرمانداری شبستر برگزار شد.
در این مراسم فرماندار شبستر ضمن سخنرانی گفت:زمانی که اکثر مردم ایران خاموش بودند مردم قهرمان تبریز به ندای امام راحلمان در چهلمین روز گرامیداشت شهدای قم لبیک گفتند و به پشتوانه ی ظهر عاشورا با هدایت روحانیت مبارز که همواره پرچمداران و مدافعان امامت و ولایت هستند خروشیدند و کاخ نظام ستم شاهی را به لرزه در آوردند که معمار کبیر انقلاب اسلامی در پیامی فرمودند: آذربایجان همیشه سنگر اسلام و مسلمانان بوده است.
منصور صادقی اصل افزود: رمز ماندگاری و پویایی انقلاب اسلامی را باید در ماهیت اندیشه های جاوید حضرت امام( ره) جستجو کرد اندیشه هایی که امروزه به عنوان مکتب جدید روح ا... در جهان قد علم کرده است چرا که هنر امام عزیزمان به چالش کشیدن نظام سلطه در جهان بود و کشور ایران که در گذشته از آن به عنوان پل پیروزی غرب و خاکریز اول نظام استکبار یاد می شد اینک به عنوان مدلی از یک حکومت دینی و کشوری الهام بخش دنیای اسلام و ملل محروم است.
وی تصریح کرد: در پرتو فراگیری پیام انقلاب اسلامی دکترین جدیدی به نام نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی در منطقه و جهان امروز مطرح شده است و این استراتژی در طول سی سال گذشته چندین رئیس جمهور آمریکا را با چالش جدی مواجه کرده است چرا که هیچ قدرتی در جهان یارای مقابله با امواج سهمگین فرزندان انقلابی امام راحلمان را ندارد .

فرماندار شهرستان شبستر در ادامه به دستاورد های جهانی و منطقه ای انقلاب اسلامی اشاره کرده و افزود : انقلاب اسلامی ملت ایران توانایی و قدرت اسلام و شیعه را در اداره جامعه ثابت کرد و بیداری ملت های ستم دیده جهان و جنبش های ضد استکباری را در جهان احیا نمود و انقلاب اسلامی رهایی همهکشور از وابستگی به غرب و باور اینکه ما میتوانیم را زنده نمود.
وی افزود:استقلال و آزادی و اداره کشور با آرای عمومی و انتخابات یکی دیگر از دستاورد های مهم انقلاب اسلامی بود.
در خاتمه این مراسم فرماندار شهرستان شبستر به پرسشهای دانشجویان در رمینه های مختلف سیاسی اقتصادی فرهنگی اجتماعی و امنیتی پاسخ داد.

+ نوشته شده در  87/11/29ساعت 9:10  توسط  روابط عمومی مرکز شبستر  | 

ثبت نام دوره های فراگیر

ثبت نام دوره های فراگیر از 30 بهمن آغاز می شود.

رئیس دانشگاه پیام نور با اعلام زمان ثبت نام دوره های فراگیر کارشناسی و کارشناسی ارشد از برگزاری آزمونهای دوره فراگیر این دانشگاه در مرداد ماه سال آینده خبر داد .

سید غفور علوی افزود: ثبت نام دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد از 30 بهمن ماه سال جاری آغاز می شود و تا 7 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: ثبت نام دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی نیز از 11 اسفند ماه تا 19 اسفند ماه انجام می گیرد که برای دو دوره یعنی کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در یک زمان انجام می شود. مهندس علوی یاد آورشد: آزمون دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی29 مرداد ماه سال 88 وآزمون دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد 30 مرداد ماه 88 برگزار میشود و نتایج پیش از مهر ماه 88 اعلام خواهد شد. تا پذیرفته شدگان آموزش خود را از مهر ماه آغاز کنند .

وی درباره معدل ورودی به دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور در مقطع کارشسناسی و کارشناسی ارشد گفت: معدل باید در دوره کارشناسی 12 و در دوره کارشناسی ارشد 14 به بالا باشد. رئیس دانشگاه پیام نورمرکز شبستر اضافه کرد: افراد از زمان ثبت نام دانشپذیر محسوب میشوند و پس از گذراندن چهار تا پنج عنوان درسی در صورتیکه معدل آنها با ضوابط اعلام شده همخوانی داشته باشد،  برای آنها یک ترم تحصیلی محسوب میشود. وی تاکید کرد: آزمون دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از سوی سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود و مدارک و جزئیات ثبت نام از سوی این سازمان در نشریه پیک سنجش اعلام خواهد شد.

+ نوشته شده در  87/11/28ساعت 10:9  توسط  روابط عمومی مرکز شبستر  | 

مدیر امور فرهنگی مرکز شبستر خبرداد

کسب مدال طلای مسابقات کاراته دهه فجر سبک کيوکوشين کاي کان ماتسوشيما توسط دانشجوی مرکز شبستر

دانشجوي بسيجي و مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه پيام نور مرکز شبستر آقاي پرويز دست بس در مسابقات کاراته دهه فجر سبک کيوکوشين کاي کان ماتسوشيما که در سپاه ناحيه تبريز برگزار گرديد موفق شد با غلبه بر تمامي حريفان مدال طلاي اين دوره از مسابقات را بدست آورد .موفقيت اين دانشجوي نمونه اخلاق وجوانمردي را به دست اندرکاران و مسئولين مرکز تبريک گفته و از درگاه خداوند متعال خواهان موفقيت و کاميابي براي تمامي دانشجويان در تمامي مراحل علمي و اخلاقي و ورزشي هستيم

+ نوشته شده در  87/11/26ساعت 9:43  توسط  روابط عمومی مرکز شبستر  | 

راهپیمائی 22 بهمن

رئیس٬کارکنان٬دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور

مرکز شبستر به همراه مسئولین وکارکنان سایر ادارات

درکنار مردم شریف شهرستان شبستر٬در راهپیمائی

روز۲۲بهمن حضور یافتند.

+ نوشته شده در  87/11/23ساعت 8:29  توسط  روابط عمومی مرکز شبستر  | 

مدیر امور فرهنگی مرکز شبستر خبرداد

با عرض سلام و خسته نباشيد

همزمان با آغاز جشن هاي چهارمين دهه پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي ستاد دانشجويي و جوانان دهه فجر شهرستان شبستر که مسئوليت آن با جناب آقاي مهندس علوي رياست محترم دانشگاه پيام نور مرکز شبستر بود ،مراسمي تحت عنوان نشست اساتيد و دانشجويان دانشگاههاي شهرستان شبستر در محل سالن اداره ارشاد اسلامي با حضورفرماندار وروساي دانشگاههاوجمعي از مسئولين ادارات و جمع کثيري از علاقه مندان و خانواده هاي معزز شهدا و جانبازان و ايثارگران برگزار گرديد .

جناب آقاي دکتر آقاپوررياست محترم دانشگاه پيام نور استان به عنوان اولين سخنران نشست ضمن خوش آمد گويي به مهمانان ،آغاز چهارمين دهه پرشور فجر انقلاب اسلامي را تبريک و تهنيت گفتند .آقاي مهندس صادقي اصل فرماندار شهرستان سخنران بعدي مراسم بودند که ضمن يادآوري روزهاي خون و قيام انقلاب اسلامي وايثار و از جان گذشتگي جوانان اين مرز وبوم از زحمات مجريان برنامه بويژه پيام نور مرکز شبستر قدرداني نمودند .

جناب آقاي دکتر علوي رياست محترم دانشگاه تبريز در يک سخنراني بسيار شيوا وپرمحتوا در موردپدافند غيرعامل شور و حال خاصي به حاضرين در نشت بخشيدند .

اين مراسم در انتها با اهداي لوح يادبود سي امين سال پيروزي انقلاب اسلامي از طرف مرکز شبستر به مديران و جوايزي نفيس به خانواده هاي معظم شهداو ايثارگران ودانشجويان ممتاز علمي و اخلاقي و قرائت دعاي فرج توسط جمع حاضر به پايان رسيد .
+ نوشته شده در  87/11/17ساعت 11:52  توسط  روابط عمومی مرکز شبستر  | 

پیام تبریک ریاست محترم دانشگاه پیام نور مرکز شبستر به مناسبت آغاز چهارمین دهه پیروزی شکوهمند انقلاب

پیام تبریک ریاست محترم دانشگاه پیام نور مرکز شبستر به مناسبت آغاز چهارمین  دهه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

 

                                                     آواز پیروزی در سپیده دم انتظار

 

بی نام  خمینی انقلاب اسلامی ایران در هیچ کجای دنیا شناخته شده نیست.

این جمله ای است که رهبر معظم انقلاب حضرت آیت ا.. خامنه ای در توصیف نقش متمایز و بارز ((امام خمینی (ره))) در رهبری انقلاب اسلامی ایران بیان کرده اند. این تعبیر بی گمان کویاترین تعبیر از پیوند عنصر رهبری با انقلابی است که به گفته بسیاری از تحلیلگران سیاسی دنیا ماهیت، ویپژگیها و عملکرد آن با هیچکدام از نمونه های متشابه آن در تاریخ تمدن بشری قابل مقایسه نیست .

انقلاب اسلامی پدیده ای بی نظیر میان انقلاب های بزرگ دنیا بشمار می آید. عظمت آن و شکوه حضور یکپارچه  مردم برای پی ریزی نظام الهی، پیش بینی تمامی استر اتژیست ها و گزارشگران جهانی و منطقه ای را برهم زد و آنان را مجبور به کرنش در مقابل انقلاب نمود. قطعاً یکی از ویژگیهای اصلی انقلاب، رنگ و بوی عاشورایی آن بود که در به هم زدن معادلات به نفع نیروهای انقلابی تأثیر بسزا داشت.

بی شک، طراوت و ماندگاری انسانها در تمام اعصار تنها در برخاستن و اوجگیری آنهاست که شکل می گیرد و 22 بهمن، ماندگار ترین و بهاریترین روزی است که شوقی ناپایان و عشقی ناب را به آسمان ایثار و پایمردی، به نمایش می گذارد.

اینجانب فرا رسیدن ایام پیروزی و سراسر افتخار دهه مبارک فجر را به پیشگاه مقام معظم رهبری، رئیس جمهور محبوب و دولتمردان صدیق و خدمتگذار و ملت شریف و عزیز و کلیه همکاران و دانشجویان عزیز تبریک گفته و روزهای سراسر پیروزی، سرافرازی و برای میهن عزیز و هم میهنان عزیز از درگاه حضرت باریتعالی خواهانم.

 

                                                                والسلام علی من التبع الهدی

                                                                      سیدغفور علوی

                                                       رئیس دانشگاه پیام نور مرکز شبستر

+ نوشته شده در  87/11/14ساعت 13:15  توسط  روابط عمومی مرکز شبستر  | 

تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل

در اولین روز سی امین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران٬  مهندس علوی (رئیس دانشگاه پیام نور مرکز شبستر) به همراه مسئولین ادارات ونهاد های شهرستان شبستر جهت  تجدید میثاق با مقام معظم رهبری٬ در مراسمی به دیدار امام جمعه محبوب شهرستان شبستر رفته ودر یک محیط صمیمی با ایشان به دیدار وگفتگو پرداختند.
+ نوشته شده در  87/11/12ساعت 11:31  توسط  روابط عمومی مرکز شبستر  | 

به ياد کربلا دلها غمين است


دلا خون گريه کن چون اربعين است


سلام بر حسين و اربعينش، سلام بر اربعين و زائرانش

و سلام بر اندوه هاي دل آنان كه به سوغات بر مزار كشتگان

عشق بردند و به مويه نشستند. به شوق زيارت صحن

و سراي جان فزايت، اربعين شهادتت را به سوگ مي نشينيم

يا حسين!


+ نوشته شده در  87/11/11ساعت 13:16  توسط  روابط عمومی مرکز شبستر  | 

معرفی فرد خیر

 View Full Size Image

حاج یوسف کلاهی یکی از بزرگ مردان خیر آذربایجانی است. ایشان در سال 1379 ساختمان بسیار زیبایی را به صورت کاملاٌ آماده بهره برداری به دانشگاه پیام نور مرکز شبستر اهداء نمودند. ساختمـــان دوطبقه این دانشگاه زیربنایی نزدیک به دوهزار مترمربع دارد که در زمینی به مساحت 6 هزار مترمربع و در بهترین نقطه شهرستان شبستر احداث گردیده است. مساعدت و الطاف این خیر گران مایه به دانشگاه پیام نور همچنان ادامه دارد. اهداء یک دستگاه سواری پژو 405 و کمک به دانشجویان کم بضاعت این مرکز از دیگر فعالیتهای حسنه ایشان بشمار می آید.

جناب حاج آقای یوسف کلاهـــی در تهران سکونت دارند و حاج حسن آقاخانی نماینده ارجمندشان در شبستر به امور مربوط به ایشان رسیدگی می کنند. حاج حسن آقاخانــی خود یکی دیگر از خیرین شبستری است و تاکنون تمام اوقات خود را صرف امور خیریه کرده است. ایشان منشأ خدمات خیرخواهانه بسیاری در شبستر و سایر نقاط ایران بوده است. برای این دو بزرگوار و خانواده محترمشان طول عمری توأم با عزت و سربلندی آرزو داریم.

 

                                                                           روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز شبستر

 

+ نوشته شده در  87/11/05ساعت 14:5  توسط  روابط عمومی مرکز شبستر  |